kpb

Baranki w pieluchach - Dokąd teraz?BARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu.

19 kwietnia - najnowszy film Nadine Labaki, autorki kobiecego przeboju Karmel.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki na obiady dla dzieci, ciasta oraz napoje dla rodziców w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: 12 zł

czwartek, 19 kwietnia 2012, godz. 11.00


DOKĄD TERAZ? | ET MAINTENANT, ON VA OÙ?
reż. Nadine Labaki, Francja/Liban 2011, 100’

MFF w Cannes 2011: wyróżnienie specjalne, nagroda Jury Ekumenicznego
MFF w Toronto 2011: nagroda publiczności - najlepszy film europejski
MFF w San Sebastian 2011: nagroda publiczności - najlepszy film
Festiwal Filmowy w Oslo Films from the South: nagroda publiczności

Najnowszy obraz Nadine Labaki, reżyserki kobiecego przeboju Karmel.

Nagrodzona przez publiczność festiwalową w Toronto, San Sebastian i Oslo ciepła i zabawna opowieść o tym, że na każdy męski konflikt można znaleźć kobiecy sposób.

Takla, Yvonne i Amale żyją razem ze swoimi rodzinami w niewielkiej libańskiej wiosce. Kiedy w ich kraju wybucha wojna domowa, postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Choć dzieli je religia i zwyczaje, mają wspólny cel - okiełznać męski testosteron, przynajmniej na lokalną skalę. Ukraińskie prostytutki, ciasto z haszyszem, boska ingerencja - kobieca wyobraźnia podsunie im zaskakujące rozwiązania...

Cykl polecają
:

Kreatywka Klub Kangura Młyn Fitness MiastoDzieci.pl Mali Turyści CzasDzieci.pl
Bookmark and Share

archiwum