kpb

Baranki w pieluchach - Wszystkie odloty Cheyenne'aBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu.

12 kwietnia - Sean Penn w brawurowej kreacji starzejącego się muzyka rockowego, który rusza w podróż życia.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki na obiady dla dzieci, ciasta oraz napoje dla rodziców w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: 12 zł
czwartek, 12 kwietnia 2012, godz. 11.00


WSZYSTKIE ODLOTY CHEYENNE’A
| THIS MUST BE THE PLACE
reż. Paolo Sorrentino, Włochy/Francja/Irlandia 2011, 118’

MFF w Cannes 2011: konkurs główny, Nagroda Jury Ekumenicznego

Sean Penn, laureat Oscarów za role w Obywatelu Milku i Rzece tajemnic, w najbardziej odlotowej roli życia! „Porywający”, „wyśmienity”, „na przemian - prześmieszny i wzruszający” - ten film to popis genialnego aktorstwa dwukrotnego zdobywcy Oscara - Seana Penna. Trudny do rozpoznania pod burzą kruczoczarnych włosów, z uszminkowanymi na czerwono ustami Sean Penn zachwyca rolą ekscentrycznego rockmana.

Cheyenne to starzejący się muzyk rockowy, który w wieku 50 lat wciąż nosi się jak za czasów swej młodości. Śmierć ojca, z którym nie był w najlepszych stosunkach, zmusza go do powrotu do USA. Cheyenne'a czeka wypełniona przedziwnymi zdarzeniami podróż życia.

Najnowszy film Paolo Sorrentino, twórcy znakomitego Boskiego (Il Divo), wzbudził olbrzymie emocje na festiwalu w Cannes. Mieszanka fantastycznego humoru i gorzkiej ironii tworzy w filmie prawdziwie rockandrollowy emocjonalny koktajl.

Autorem muzyki jest David Byrne (także w jednej z głównych ról), wokalista zespołu Talking Heads. Na ścieżce dźwiękowej także: Iggy Pop, Julia Kent, Jónsi & Alex.

„Wszystkiemu towarzyszy surrealistyczny klimat, którego źródłem jest bujający w obłokach bohater (znakomicie ucieleśniony przez Penna), będący - podobnie jak widz - obcym przybyszem w dziwnym świecie - i takim sposobem Paolo Sorrentino wnosi niespodziewaną świeżość i ironię do scenariusza.” Eye for film

„Surrealistyczna i przedziwnie zabawna podróż przez Stany Zjednoczone.” Vancouver Sun

„Ekscentryczne kino drogi, po którym zachwyt utrzymuje się bardzo długo.” AFP

„Penn zagrał rewelacyjnie.” Wprost


Cykl polecają
:

Kreatywka Klub Kangura Młyn Fitness MiastoDzieci.pl Mali Turyści CzasDzieci.pl
Bookmark and Share

archiwum