kpb

Baranki w pieluchach - Przepis na miłośćBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

Wśród pieluchowych widzów rozlosujemy 3 upominki od sklepu 4KIDS Wszystko dla dzieci!Z biletami z pieluchowych seansów zniżki na obiady dla dzieci, ciasta oraz napoje dla rodziców w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: 11 zł

czwartek, 27 października 2011, godz. 11.00

PRZEPIS NA MIŁOŚĆ | LES EMOTIFS ANONYMES
reż. Jean-Pierre Améris, Belgia/Francja 2010, 80’

Francuskie Nagrody Filmowe Cezary 2011 - nominacja: najlepsza aktorka pierwszoplanowa - Isabelle Carré

On jest właścicielem upadającej fabryki czekolady, który umiera ze strachu, na myśl o rozmowie z kimś obcym. Ona zna jeden z najlepszych przepisów na czekoladki, ale jest zbyt nieśmiała, żeby wyjawić swój sekret. Tych dwoje mogłoby stanowić idealną parę. Gdyby tylko któreś z nich odważyło się zrobić pierwszy krok...

Finezyjna francuska komedia z Isabelle Carré (Schronienie, Prywatne lęki w miejscach publicznych) i Benoît Poelvoorde (Nic do oclenia, Coco Chanel).
 
Cykl polecają
:

Kreatywka        Klub Kangura   Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl   Mali Turyści     CzasDzieci.pl        
Bookmark and Share

archiwum