kpb

Baranki w pieluchach - Baby są jakieś inneBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

Wśród pieluchowych widzów rozlosujemy 3 upominki od sklepu 4KIDS Wszystko dla dzieci!Z biletami z pieluchowych seansów zniżki na obiady dla dzieci, ciasta oraz napoje dla rodziców w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: 11 zł

czwartek, 20 października 2011, godz. 11.00

BABY SĄ JAKIEŚ INNE
| BABY SĄ JAKIEŚ INNE
reż. Marek Koterski, Polska 2011, 90'

„Kobiety... nie można żyć bez nich, nie można żyć z nimi”, Stephen King 

Brawurowa komedia Marka Koterskiego, twórcy filmów Dzień świra i Wszyscy jesteśmy Chrystusami, którą reżyser powraca do tematu relacji damsko-męskich.

„To temat, który fruwa w przyrodzie, wypływa w książkach, gazetach, parlamentach, na uniwersytetach i nagli, by go złapać, podjąć. Poza politycznymi i ekologią - najważniejszy obecnie cywilny temat na świecie”, tłumaczy reżyser. Scenariusz Bab... jest debiutem wschodzącej gwiazdy polskiego scenopisarstwa - Adama Miauczyńskiego, którego nazwisko nie powinno być obce licznym fanom twórczości Koterskiego. Najnowsza komedia autora Dnia świra powstała w Studiu Filmowym „Kadr” (producent Rewersu nagrodzonego Złotymi Lwami na Festiwalu w Gdyni w 2009 roku oraz Sali samobójców”).

Tak jak w przypadku poprzednich filmów Koterskiego, kinomani wybierający się na Baby są jakieś inne mogą spodziewać się dzieła pełnego pasji i namiętności, tyle że role zostaną tym razem odwrócone. Jak zaznacza Marek Koterski, bohaterowie jego komedii dokonują „obrony przez atak”. „To odgryzanie się mężczyzn, wyraźnie słabszych i przegranych – zagonionych pod ścianę, w narożnik, do kąta. Gadają na baby krytycznie, sarkastycznie, agresywnie, oskarżająco, żarliwie”.

Główne role w męskim sparingu z kobiecą dominacją grają zaprawiony w podobnych bojach gwiazdor teatralnego pierwowzoru Testosteronu oraz kinowych Ślubów panieńskich - Robert Więckiewicz oraz znany z występów w Rewersie i Świętym interesie Adam Woronowicz.
 
Cykl polecają
:

Kreatywka        Klub Kangura   Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl   Mali Turyści     CzasDzieci.pl        
Bookmark and Share

archiwum