kpb

Basia 3

tytuł oryginalny: Basia 3

reżyseria: Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Robert Jaszczurowski

czas trwania: 45 min.
produkcja: Polska 2019
premiera: 2019-11-08
język: polski
in Polish
info: Baranki Dzieciom

Trzecia odsłona przygód ulubienicy przedszkolaków, znanej wielbicielom kultowej serii książek. W kolejnych czterech epizodach Basia, z właściwym sobie urokiem i energią, stawia czoła wyzwaniom codzienności: zmaga się z domowym bałaganem, radzi sobie z kolejnymi obowiązkami, nawiązuje nowe przyjaźnie i przygotowuje się do Świąt.

 
Basia to 5-latka, która nie tylko uczy się świata wokół siebie, ale też go kształtuje. Rodzicom pozwala spojrzeć na życie z dziecięcej perspektywy i ma pozytywny wpływ na przyjaciół w przedszkolu. Basia 3 to adaptacja książek z kultowej serii stworzonej przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak. Reżyser serialu Marcin Wasilewski zachował styl rysunków i poczucie humoru charakterystyczne dla książek o Basi. Partnerem filmu jest wydawnictwo Egmont Polska, które już od 10 lat wydaje serię o przygodach rezolutnej Basi, która jest pierwszą na polskim rynku próbą wypromowania na szeroką skalę polskiego współczesnego bohatera dziecięcego.


W zestawie znalazły się cztery odcinki:
Basia i bałagan
Basia i Mama w pracy
Basia i Titi
Basia i Boże Narodzenie


Prezentowany w ramach Baranki Dzieciom: Basia 3.


Wcześniej w ramach: Pokazy w Kinie Pod Baranami, Baranki Dzieciom (zima 2019), Baranki Dzieciom (zima 2019): Pierwszy dzień zimy z Basią oraz Baranki Dzieciom (zima 2020).

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share