kpb

Baranki w pieluchach: Dziwne ścieżki życia

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:

DZIWNE ŚCIEŻKI ŻYCIA + Q&A: Almodóvar
(reż. Pedro Almodóvar)

czwartek, 30 listopada 2023, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13938_0.jpg


W czwartek, 30 listopada, tradycyjnie o godzinie 11.00, zapraszamy na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w pieluchach. Na ekranie film Dziwne ścieżki życia - drugi anglojęzyczny krótkometrażowy projekt Pedro Almodóvara . Do filmu dołączony jest ekskluzywny wywiad z reżyserem.


Dziwne ścieżki życia to drugi anglojęzyczny, krótkometrażowy projekt Pedro Almodóvara po Ludzkim głosie (2020) z udziałem Tildy Swinton. Tym razem w rolach głównych wystąpili: Pedro Pascal i Ethan Hawke.

Do filmu dołączony jest ekskluzwyny wywiad z reżyserem, który przeprowadziła Anna Bogutskaya (Shooting People). Czas trwania: 30'.

 

Baranki w pieluchach to seanse filmowe, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 21 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!


O FILMIE:

DZIWNE ŚCIEŻKI ŻYCIA | EXTRAÑA FORMA DE VIDA
(Pedro Almodóvar) ES/FR 2023, 61’Dziwne ścieżki życia to drugi anglojęzyczny krótkometrażowy projekt Almodóvara po Ludzkim głosie z 2020 roku. Do filmu dołączony jest ekskluzywny wywiad z reżyserem, prowadzony przez Annę Bogutskayą.

Silva (Pedro Pascal) wyrusza konno przez pustynię w odwiedziny do znajomego szeryfa Jake'a (Ethan Hawke). Dwadzieścia pięć lat wcześniej zarówno szeryf, jak i Silva pracowali razem jako najemnicy. Silva odwiedza go, aby powspominać stare dzieje i tego wieczoru świętują swoje spotkanie. Po wspólnie spędzonej nocy Jake zdaje sobie sprawę, że powodem odwiedzin Silvy nie są wspomnienia ich starej znajomości.


ZWIASTUN: 


 

 

MiastoDzieci.pl

CzasDzieci.pl

http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

 


Bookmark and Share

archiwum