kpb

Fabelmanowie - pokazy przedpremierowe

FABELMANOWIE (reż. Steven Spielberg)
pokazy przedpremierowe

środa, 28 grudnia 2022, godz. 20.15
czwartek, 29 grudnia 2022, godz. 20.15

Kino Pod Baranami

 

 

Świąteczny tydzień w Kinie Pod Baranami to szansa na zapoznanie się z filmowymi nowościami, na długo przed ich oficjalnymi datami premier. To najgłośniejsze i najbardziej nagradzane tytuły, które zawładną ekranami w nadchodzącym 2023 roku - wśród nich najnowszy film Stevena Spielberga, Fabelmanowie.


Fabelmanowie to osobista opowieść Stevena Spielberga o dorastaniu w powojennej rzeczywistości USA. Słynny reżyser zawarł w niej wiele własnych wspomnień z dzieciństwa, przedstawił swoje relacje z rodzicami oraz ogromną miłość do kina, która towarzyszyła mu od najmłodszych lat. W obsadzie Fabelmanów znaleźli się m.in.: Michelle Williams, Paul Dano, Seth Rogen i Judd Hirsch.

Seniorów zapraszamy również na przedpremierowy pokaz w ramach cyklu Dojrzałe Kino - z prelekcją red. Marii Malatyńskiej oraz dyskusją. Dojrzałe Kino: Fabelmanowie (pokaz przedpremierowy) - środa, 28 grudnia 2022, godz. 11.00.


BILETY:
25 zł
(normalny)
18 zł (ulgowy)
17 zł (klubowy/senior)


O FILMIE:

FABELMANOWIE | THE FABELMANS
(Steven Spielberg) US 2022, 151'
 


 

Historia o żyjącym w odosobnieniu chłopcu, Sammym Fabelmanie (Gabriel LaBelle), który dopiero definiuje swoje marzenia i podąża za nimi. Mocno formującym doświadczeniem jest dla niego odkrywanie kina, które zainteresuje go nie tylko z perspektywy widza, lecz także twórcy. I choć Sammy'ego wychowują kreatywni rodzice: pianistka Mitzi (Michelle Williams) i naukowiec Burt (Paul Dano), czasem ich wizje świata mocno się różnią.

 

ZWIASTUN:

 

 

 

PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum