kpb

Dojrzałe Kino: Każdy wie lepiej

środa, 17 sierpnia 2022, godz. 11.00

 

 

 

W środę 17 sierpnia, tradycyjnie o godzinie 11.00 zapraszamy seniorów na kolejny pokaz w ramach cyklu Dojrzałe Kino. Na ekranie polska komedia Każdy wie lepiej - najnowszy film na podstawie scenariusza Krzysztofa Raka – autora hitów Bogowie oraz Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej. Projekcję poprzedzi prelekcja, a po seansie odbędzie się dyskusja.


Każdy wie lepiej to pełna humoru i wzruszeń komedia opowiadająca o parze zakochanych, którzy stają się celem intrygi najbliższych. Ich dwoje, jej dzieci, jego dzieci, dociekliwi teściowie, byli małżonkowie. Rodzinne przemeblowanie to idealna recepta na błyskotliwą komedię, która zaskoczy każdego.


W obsadzie filmu znaleźli się: Joanna Kulig, Michał Czernecki, Andrzej Seweryn, Grażyna Szapołowska, Maciej Musiałowski oraz Ewa Wencel.

 

Gospodynią spotkania wokół filmu Każdy wie lepiej będzie red. Maria Malatyńska. Pokaz zostanie poprzedzony prelekcją, a po seansie odbędzie się dyskusja. Na uczestników pokazu czeka poczęstunek w postaci kawy, herbaty i ciasteczek.

 

BILETY dla seniorów: 17 zł

 


O FILMIE:

KAŻDY WIE LEPIEJ | KAŻDY WIE LEPIEJ
(Michał Rogalski) PL 2022, 105’

Zakochani Ania i Grzesiek próbują stworzyć nową rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Dla wielu par byłby to wspaniały początek etapu „żyli długo i szczęśliwie”... ale nie dla tej dwójki. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy. Dwie rodziny wiele różni, ale mają jeden cel – rozbić związek Ani i Grześka. Czy nowa relacja ma szansę przetrwać najazd swoich rodzin?

 

 


ZWIASTUN:
 

 

 

 

 

 

 

Zrealizowano przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

 

 

 

    

     

PARTNERZY:

            

       

 
       

    

Bookmark and Share

archiwum