kpb

Letnie Tanie Kinobranie 2021: Mapping

Letnie Tanie Kinobranie 2021
- wydarzenie towarzyszące:

MAPPING
na dziedzińcu Pałacu Pod Baranami
środa, 25 sierpnia 2021, godz. 20.45 i 23.00
Kino Pod Baranami

 

 

W ramach trwającego do końca sierpnia 15. wakacyjnego festiwalu filmowego Letnie Tanie Kinobranie, zapraszamy na prezentację video mappingu na wewnętrznej fasadzie renesansowego Pałacu pod Baranami. Tematem multimedialnego pokazu będzie kino i sztuka filmowa. Wydarzenie odbędzie się 25 sierpnia na dziedzińcu Pałacu pod Baranami. Wstęp wolny!


Letnie Tanie Kinobranie, trwający przez całe wakacje festiwal filmowy, to ponad 100 filmów, niemal 400 seansów oraz wyjątkowe wydarzenia towarzyszące: pokazy klasyki kina w cyklu Kultowe Kinobranie, specjalne pokazy dla seniorów (Dojrzałe Kino) i najmłodszych widzów (Baranki Dzieciom), seanse pod gwiazdami oraz Plakatobranie z muzyką na żywo. Zwieńczeniem tego dwumiesięcznego wydarzenia będzie mapping, który ożywi mury Pałacu pod Baranami.


Wieczorem, 25 sierpnia, na fasadzie dziedzińca Pałacu pod Baranami wyświetlony zostanie multimedialny mapping, przygotowany specjalnie na finał festiwalu, którego motywem przewodnim jest KINO. Prezentowana na ścianach budynku animacja nawiązywać będzie do “mechanicznej” historii kina: procesu powstania kamery, jej elementów optycznych oraz technicznych aspektów filmowania. Mapping zrealizowany został przez Martę Małecką, absolwentkę krakowskiego ASP.


Wstęp wolny!


HARMONOGRAM PROJEKCJI:
środa, 25 sierpnia 2021
godz. 20.45
oraz 23.00
dziedziniec Pałacu pod Baranami

 

 

O AUTORCE:

 

Marta Małecka – urodzona w 1995 r., absolwentka Wydziału Grafiki na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Zajmuje się projektowaniem graficznym, animacjami oraz VJ. W swoich pracach skupia się na relacji muzyki z obrazem. Pasjonatka i kolekcjonerka roślin.


Strona artystki: mmalecka.pl

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum