kpb

DKF Wysokich Obcasów: Służąca (przedpremierowo!)


czwartek, 20 października 2016, godz. 21.05Wspólnie z „Wysokimi Obcasami” - magazynem Gazety Wyborczej - oraz Gutek Film zapraszamy na specjalny, przedpremierowy pokaz filmu Służąca. Najnowsze dzieło Park Chan-wooka to prawdziwa wizualna uczta.

Służąca, to przewrotny thriller oparty na bestsellerowej powieści Sarah Waters Złodziejka. Park Chan-wook stworzył porażające wizualnie i trzymające do końca w napięciu widowisko, w którym nic nie jest tym, czym się początkowo wydaje. Film podbiła serca widowni tegorocznego festiwalu w Cannes.


Polska premiera filmu zaplanowana jest na 4 listopada 2016 roku.ZNIŻKA: Z numerem „Wysokich Obcasów” z 15 października - bilet w cenie 12 zł!

 

BILETY: 
18 zł
(normalny)
14 zł (ulgowy)
12 zł (seniorzy)
12 zł - za okazaniem aktualnego, 42 (901) numeru Wysokich Obcasów (ukaże się 15 października)O FILMIE:

SŁUŻĄCA | THE HANDMAIDEN | AH-GA-SSI
reż. Park Chan-wook, Korea Południowa 2016, 144’ (premiera: 4 listopada 2016)MFF w Cannes 2016: konkurs główny, oficjalna selekcja; nagroda Vulcain de L'Artiste-Technicien (Seong-hie Ryu)

Najnowszy film Park Chan-wooka, twórcy Oldboya i Pani Zemsty. Przewrotny thriller oparty na bestsellerowej powieści Sarah Waters Złodziejka.

Korea, lata 30. XX wieku. Oszust z nizin społecznych postanawia podstępem rozkochać w sobie piękną Japonkę - dziedziczkę wielkiej fortuny - aby przejąć jej majątek. W tym celu umieszcza w jej najbliższym otoczeniu tytułową służącą - posłuszną sobie naciągaczkę, która ma zaskarbić względy milionerki i stać się jej zaufaną powiernicą. Służąca to opowieść o trójkącie miłosnym, pożądaniu, seksualnych fantazjach i wyrafinowanej zemście. Widziana z różnych perspektyw intryga z minuty na minutę diametralnie się zmienia, zmierzając ku przewrotnemu finałowi.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum