kpb

Baranki Dzieciom - Między nami bocianami + zajęcia ruchowe

BARANKI DZIECIOM

niedziela, 30 czerwca 2013, godz. 11.00
W niedzielę, 30 czerwca zapraszamy na ostatni już przed przerwą wakacyjną poranek dla dzieci.

Maluchy tym razem poznają niezwykły światy bocianów, a po seansie wezmą udział w zabawach ruchowych prowadzonych przez wyspecjalizowanych instruktorów z Planety Sportu.

* MIĘDZY NAMI BOCIANAMI - zestaw bajek II, ok. 45’


PIERWSZE LOTY ZA PŁOTY
reż. Marek Burda, Polska 1998
Małe boćki rozpoczynają naukę latania. Początkowo, mimo wskazówek i rad rodziców, ani Bartek, ani Zuzia nie potrafią oderwać się od gniazda. Jako pierwsza zaczyna latać odważna kukułka Zuzia. Pod nieobecność rodziców przynosi do gniazda latawiec. Bartek, uczepiony latawca, wzbija sie wraz z nim w powietrze. Jastrząb Major Kirkor spostrzega latawiec i przystępuje do ataku. Przerażony Bartek puszcza linki latawca i w tej samej chwili uświadamia sobie, że potrafi latać.

GDZIE JEST MOJA MAMA?
reż. Marek Burda, Polska 1999
Dzieci bawią się w chowanego. Traktor, na którym schowała się Zuzia odjeżdża z Bocianowa. Mała kukułka dociera do sąsiedniej wsi, spotyka tam Kajtka i Jaśka, dwa małe bociany, które twierdzą, że Zuzia nie jest dzieckiem bocianów. Zaskoczona kukułka wraca do gniazda. Tymczasem Wojtek i Matylda wybierają się w odwiedziny do rodziny, zamierzają zabrać z sobą swoje dzieci. Mała kukułka pod pretekstem choroby zostaje w gnieździe, a kiedy wszyscy odlatują, postanawia dowiedzieć się prawdy o swoim pochodzeniu.

* PLANETA SPORTU: zajęcia ruchowe dla dzieci

Po seansie odbędą się zajęcia ruchowe dla dzieci - zabawa poprzez ruch i ćwiczenia fizyczne. Zajęcia poprowadzi instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem, absolwent AWF specjalizujący się w gimnastyce korekcyjnej.


Bilety TYLKO 10 zł


Zachęcamy do "polubienia" Baranków Dzieciom na Facebooku.
 

KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami sześciokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!


PARTNERZY CYKLU:

CzasDzieci.pl                           
               


CYKL POLECAJĄ:

Qlturka.pl    Parenting.pl    Mali Turyści
               MiastoDzieci.pl          
           
Bookmark and Share

archiwum