kpb

Studencki Nocny Klub Filmowy: Song to Song

czwartek, 25 maja 2017, godz. 23.15

 

 

W czwartek, 25 maja, zapraszamy na kolejne spotkanie Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. W programie pokaz filmu Song to song - najnowszego dzieła Terrence'a Malicka. W rolach głównych wystąpili Ryan Gosling (La La Land), Michael Fassbender (Światło między oceanami), Rooney Mara (Carol) i Natalie Portman (Jackie). Na ekranie pojawiają się także światej sławy muzycy reprezentujący różne pokolenia, jak Patti Smith, Red Hot Chili Peppers, Iggy Pop, czy szwedzka piosenkarka indierockowa Lykke Li.  

 

Gospodynią spotkania będzie Zuzanna Czarnowska - studentka inżynierii materiałowej na Akademii Górniczo-Hutniczej.

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Bilety dla studentów: 11 zł.

 

O FILMIE:

SONG TO SONG | SONG TO SONG
reż. Terrence Malick, US 2017, 129’


© Buckeye Pictures, LLC

Współczesny romans rozgrywający się w fascynującym świecie muzycznej bohemy. Para głównych bohaterów to szaleńczo zakochani w sobie marzyciele. Oprócz miłości, łączy ich pragnienie zaistnienia w show biznesie. Choć drzwi do kariery może otworzyć im muzyczny magnat Cook, intencje cynicznego biznesmena nie są do końca jasne. Sprawy skomplikują się, gdy do miłosnego trójkąta dołączy jego nowa muza.

 

ZWIASTUN:

 

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY:


             

    

 


MÓWIĄ O NAS:


        

  

      

          

Bookmark and Share

archiwum